Finder 7L Serisi Led Işıklar

Finder 7L Serisi LED ışıklar raflara veya metal dolaplara kolayca yerlenebilir ve özel iş gereksinimlerinize bağlı olarak hareket ettirilebilir.

Finder 7L Serisi LED ışıklar, tipik olarak elektrik panellerinde aydınlatma için kullanılır, iyi aydınlatmaya ihtiyaç duyulan ve ışık huzmesi konumunu ve yönünü ayarlayabilmenin önemli olduğu işyerleri için de uygundur.

İster bir atölye, ister bir mahzen veya bir kulübe olsun, manyetik montajlarıyla bu ışıklar raflara veya metal dolaplara kolayca yerlenebilir ve özel iş gereksinimlerinize bağlı olarak hareket ettirilebilir.

Finder 7L Serisi Led Işıklar Aracınızdan Güç Alıyor

Minibüsünüz veya mobil atölyeniz için çok yönlü ve etkili aydınlatmaya ihtiyacınız varsa Finder’ın cevabı vardır. 600 ve 1200 lümen olarak mevcuttur,Finder 7L Serisi LED ışıklar, aracınızın 12 V soketinden güç alarak tek başına veya papatya zincirli olarak kullanılabilir.

Manyetik montajı kullanarak ışığı aracın metal çerçevesine konumlandırabilir, ihtiyacınız olan her yerde ve her zaman ışık sağlayabilirsiniz.

Finder 7L Serisi

Led Işıklar Çok Yönlü Ve Ensek İş Yerinde Ve Evde Kullanım İçin

Finder’ın 7L Serisi LED ışıkları evde de kullanılabilir. Hem manyetik hem de vida montaj seçeneği ile bu LED ışıklarını pratik olarak her yerde sabitleyebilirsiniz. Gömme dolaplar, yardımcı odalar ve merdiven altı gibi yerlerde mükemmel aydınlatma elde edin. Mükemmel taşınabilirler ve ihtiyacınız olan her yere taşınabilirler.

Finder 7L Serisi LED panel ışıkları hakkında daha fazla şey öğrenin

 

www.maxelendustri.com
www.maxelendustri.com

Tüm soru ve görüşleriniz için info@maxelendustri.com adresinden veya +90 216 540 5432 sabit numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılarımızı Okudunuz mu ?

blank
FİNDER

Finder 7L Serisi Led Işıklar

Finder 7L Serisi LED ışıklar raflara veya metal dolaplara kolayca yerlenebilir ve özel iş gereksinimlerinize bağlı olarak hareket ettirilebilir. Finder 7L Serisi LED ışıklar, tipik olarak

İçerik Sayfası »
blank
Wago

Wago Ana Bayi

Maxel Endüstri 10 yıllık satış tecrübesiyle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli wago kullanıcıları ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kuruluşundan itibaren elektrik malzeme satış konusunda

İçerik Sayfası »
Satın Alma Anlaşması
Kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.
Proje Fiyatları
Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır.
Sevkiyat
Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur.
Previous
Next

E-Bülten’e Kayıt Olun

Sürpriz Hediyeler Sizi Bekliyor…