Finder, Telethon Vakfı Araştırma Projesini Destekliyor

Son yıllarda, Noel döneminde ve sonrasında Finder bir dizi hayır projesini destekledi. Finder bu yıl Telethon Vakfı Nadir Hastalıklar ve COVID-19 Özel Hibe girişimini desteklemeye karar verdi.

Noel geleneği paylaşmak, toplumu desteklemek ve başkalarına yardım etmek için bir fırsat getirir. Finder, şirket değerleri doğrultusunda, nadir hastalıklardan muzdarip çocuklu ailelere yönelik bilimsel araştırmalara yıllık bağışını yapacak.

Bilimsel Araştırmalara Destek

Telethon Vakfı, 1990 yılından bu yana nadir genetik hastalıklarla ilgili 2.700’den fazla araştırma projesini finanse eden ve destekleyen, umut sunan ve vaka sayısının azlığı nedeniyle sıklıkla göz ardı edilenlere destek sağlayan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Nadir genetik koşullardan etkilenen insanları tedavi etme misyonu, araştırma, klinik çalışmalar, tanı ve tedavi, hem hastalara destek hem de araştırma, özel komisyonlar ve araştırma finansman çağrıları da dahil olmak üzere uzun bir hizmet ve etkinlik listesi ile gösterilmiştir.

Finder, Telethon Vakfı İle Tanıştı

Finder, birkaç yıldır kurumsal değerlerini yansıtan ve daha geniş topluma yardımcı olan bir projeye yıllık bağışta bulundu.

Yaz aylarında Finder, son 12 aydır tüm dünyayı etkisi altına alan acil duruma müdahale etmek için kurulan Telethon Nadir Hastalıklar ve COVID-19 Özel Hibe girişiminden personelle tanıştı.

Telethon Vakfı’nın misyonu doğrultusunda, bu finansman fırsatı, nadir genetik hastalıkları SARS-CoV2 enfeksiyonu nedeniyle patoloji hakkında bilgi sahibi olmak için bir araç olarak gören araştırma projelerine ayrılacaktır.

Bu tür araştırmalar tıp biliminin ve toplumun bir bütün olarak ilerlemesi için gereklidir – ancak bunun ötesinde, Telethon Derneği’nin amaçlarına göre, çalışmaları başarılı sonuçlarla durmaz, ancak her hasta için bir gerçek haline gelir.

Daha İyi Bir Gelecek İçin Paylaşım

Finder bu girişimi yürekten destekliyor ve 2020 Noel kartı selamlamasının bir parçası olarak projenin ayrıntılarını sizinle paylaşmanın bir parçası. Yeni yıl için umudu canlı tutmaya yardımcı olacak bir dilek ve hepsinin sakin, güvenli ve güvenli olması dileği.

www.maxelendustri.com
www.maxelendustri.com

Tüm soru ve görüşleriniz için info@maxelendustri.com adresinden veya +90 216 540 5432 sabit numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılarımızı Okudunuz mu ?

blank
FİNDER

Finder 7L Serisi Led Işıklar

Finder 7L Serisi LED ışıklar raflara veya metal dolaplara kolayca yerlenebilir ve özel iş gereksinimlerinize bağlı olarak hareket ettirilebilir. Finder 7L Serisi LED ışıklar, tipik olarak

İçerik Sayfası »
blank
Wago

Wago Ana Bayi

Maxel Endüstri 10 yıllık satış tecrübesiyle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli wago kullanıcıları ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kuruluşundan itibaren elektrik malzeme satış konusunda

İçerik Sayfası »
Satın Alma Anlaşması
Kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.
Proje Fiyatları
Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır.
Sevkiyat
Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur.
Previous
Next

E-Bülten’e Kayıt Olun

Sürpriz Hediyeler Sizi Bekliyor…