Traffolyte Etiket

Traffolyte Etiket

Hem iç hem de dış mekanlarda kullanma özelliği sağlayan traffolyte etiket özel üretim altında gerçekleştirilmekte ve hazırlanmaktadır. Bu sayede gece ya da gündüz farklı alanlarda yüksek çözünürlük ile beraber net bir görüntü sunuyor. Aynı zamanda 3 katmanlı sert plastik üzerinden üretimi gerçekleştirildiği için, oldukça dayanıklı bir etki oluşturmaktadır. Bu dayanıklılık doğrultusunda uzun ömürlü bir yapı olarak kullanılan alanda sorunsuz bir şekilde değerlendirme imkanı tanımaktadır.

Özel Tasarım Traffolyte Etiket

Tamamen özel tasarım altında üretimi gerçekleştirilen traffolyte etiket yüksek teknolojiye sahip sistemler ile beraber hazırlanmaktadır. Ayrıca yüksek çözünürlüklü grafik tasarım ile beraber, özgün yapı altında her alanda kullanma şansı vermektedir. Böylece alana uygun olarak iç veya dış mekanlara uyumlu şekilde değerlendirme şansı ele alınabilir. Lazer kazıma sistemi ile beraber aynı zamanda mekanik kazıma sistemi üzerinden kolay şekilde uygulama imkanı vermektedir.

Farklı Alanlar İçin Traffolyte Etiket

Değişik miktarlar üzerinden yüksek teknolojiye sahip sistemler ile üretimi sağlanan traffolyte etiketler, pek çok alanda uyumlu olarak geniş bir yelpazede değerlendirme şansı tanımaktadır.

– Yönlendirme tabelası,
– Elektrik piyasası,
– Elektronik piyasası,
– Birçok farklı alanda tercihe bağlı olarak,

Bu şekilde oldukça geniş bir yelpaze altında yüksek kalitedeki malzemesi ile beraber oldukça dayanıklı şekilde kullanım potansiyeli teşkil etmektedir.

Uzun Ömürlü ve Kaliteli Traffolyte Etiket

3 ayrı katman üzerinden dayanıklı plastik tasarım ve üretimi gerçekleştirilen traffolyte etiketler, uzun ömürlü bir yapı sunmaktadır. İç ve dış mekanlarda güvenli bir kullanım potansiyeli oluşturan tasarım, özgün yapı altında yüksek grafik çözünürlük ile farklı renkler üzerinden ele alınmaktadır. Burada temel amaç alana uygun şekilde kullanım imkanı sağlarken uzun ömürlü bir seçenek sağlamaktır. Aynı zamanda kaliteli malzeme ile beraber yüksek bir prestij oluşturmasıdır.

Facebook
Twitter
LinkedIn